Kościół Park Plac zabaw

Wydarzenia i aktualności

 • Spotkanie opłatkowe w Malni

  IMG_4052.jpeg

  Dn. 18 grudnia w Restauracji „Linder” Rada Sołecka i Stowarzyszenie Ziemia Malińska zorganizowali spotkanie opłatkowe dla seniorów oraz osób samotnych z Malni. Spotkanie połączone było z zakończeniem projektu Klubu Aktywnych Seniorów w Malni - "Jesień w teatrze". W spotkaniu uczestniczyli seniorzy wsi Malnia jak również również uczestnicy w/w projektu oraz zaproszeni goście tj. ks. Proboszcz Hubert Sklorz, ks. Piotr Herok, pani Urszula Proszowska prezes Fundacji Górażdże - Aktywni w Regionie oraz pan Andrzej Kubiczek prezes Stowarzyszenia Ziemia Malińska.

  Data publikacji: 10-01-2017 11:14
 • Życzenia świąteczne

  swieta 2016.jpeg

  Data publikacji:
 • Święty Mikołaj w Malni

  IMG_3652.jpeg

  W niedzielę 4 grudnia zawitał do Malni św. Mikołaj. Jak co roku uroczystość ta zgromadziła w szkole wszystkie dzieci z rodzicami i dziadkami.

  Data publikacji:
 • Podziękowania

  IMG_3427.jpeg

  Dzieci ze świetlicy w Malnia dn. 21 listopada odwiedziły  pana Burmistrza Joachima Wojtalę w Urzędzie Miejskim w Gogolinie. Celem wizyty było podziękowanie panu Burmistrzowi za nowy plac zabaw. Z nowego placu zabaw korzystają nie tylko dzieci z sołectwa ale również dzieci uczęszczające do  Szkoły Podstawowej i Oddziału Przedszkolnego w Malni.

  Data publikacji:
Zobacz wszystkie
Pogoda
21 stycznia
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,37 PLN
1 CHF = 4,07 PLN
1 USD = 4,10 PLN