Kościół Park Plac zabaw

Wydarzenia i aktualności

 • Piesza pielgrzymka na Górę św. Anny

  pielg.jpeg

  To już ponad stuletnia tradycja, gdy pieszo wyruszamy na Górę św. Anny. Jak co roku w odpustową niedzięlę ku czci św. Anny, o 5.00 rano zebraliśmy się przy naszej kapliczce, aby razem, pieszo wyruszyć na pielgrzymi szlak. W tym roku rano wyruszyło nas 39 osób na czele z ks. Proboszczem i ks. Albertem Glaeserem.

  Data publikacji:
 • Festyn Wiejski w Malni

  IMG_0368.jpeg

  Sołectwo Malnia rozpoczęło sezon letni corocznym festynem wiejskim. Pomimo zapowiadającej się  niepogody, po południu słońce wyjrzało zza chmur. Mieszkańcy licznie zgromadzili się na boisku przy Świetlicy Młodzieżowej w Malni, wspólnie biesiadując przy kawie i śląskim kołaczu.

  Data publikacji: 21-06-2015 20:30
 • Msza Św. ku czci Bł. o. Józefa Cebuli w Malni

  DSC_0022.jpeg

  13 czerwca gościliśmy w Malnii wielu pielgrzymów z różnych parafii Misonarzy Oblatów m.in. z Poznania, Kędzierzyna - Koźla, Lublińca i Bodzanowa. Pielgrzymi wspólnie z mieszkańcami modlili się przez wstawiennictwo Bł. O. Józefa Cebuli w intencji parafian, gości oraz wszystkich zapisanych próśb.

  Data publikacji:
 • Krzyż w nowej odsłonie

  IMG_0271.jpeg

  Zachęcamy do odwiedzenia uroczego zakątka naszej wioski, gdzie został gruntownie odnowiony przydrożny Krzyż i obejście łącznie z nowym płotkiem.

  Data publikacji: 19-06-2015 08:20
Zobacz wszystkie
Pogoda
02 sierpnia
niedziela
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,15 PLN
1 CHF = 3,94 PLN
1 USD = 3,79 PLN