Kościół Park Plac zabaw

Aktualności Sołectwa Malnia

 • Życzenia świąteczne

  swieta 2016.jpeg

  Data publikacji:
 • Spotkanie opłatkowe

  Malnia_03.jpeg

  Tradycyjne jak co roku  Rada Sołecka Wsi Malnia zorganizowała spotkanie opłatkowe dla seniorów i osób samotnych. W niedzielne popołudnie mieszkańcy Malni spotkali się, by wspólnie zasiąść do wigilijnego stołu. Dzieląc się opłatkiem, składali sobie wzajemnie życzenia.

  Data publikacji:
 • Mikołaj w Malni

  IMG_6281.jpeg

  Dnia 6 grudnia do Malni zawitał Święty Mikołaj. Zaproszone na tę uroczystość były wszystkie dzieci z naszego sołectwa. Spotkanie odbyło się wieczorem, po roratach, na sali gimnastycznej w szkole.

  Data publikacji:
 • Zapraszamy na spotkanie ze Św. Mikołajem

  mikolaj-malnia.jpeg

  Data publikacji:
 • Wyjazd do Wiednia na Weihnachtsmarkt

  IMG_6178.jpeg

  W sobotę 25 listopada  grupa ok. 48 osób z Malni wyjechała  na wycieczkę do Wiednia na Weihnachtsmarkt. W wycieczce brali udział dorośli i dzieci, zaangażowani w przygotowanie tegorocznych Gminnych Dożynek w Malni.

  Data publikacji:
 • Św. Marcin w Malni

  IMG_6145.jpeg

  W ramach obchodów dnia św. Marcina, w dn. 11 listopada, na naszej świetlicy w godz. popołudniowych został przeprowadzony konkurs.  Celem konkursu było wykonanie najpiękniejszego lampionu na wieczorny przemarsz ze św. Marcinem. Do konkursu przystąpiło 15 dzieci. Po dwóch godz. zmagań komisja wyłoniła laureatów.

  Data publikacji:
 • Sołectwo Malnia wśród nagrodzonych

  malnia nagroda.jpeg

  Podczas gali jubileuszowej „20 lat Programu Odnowy Wsi w województwie opolskim” , która odbyła się 26 października, wręczono nagrody w konkursie Sołtys Opolszczyzny i Sołectwo Roku 2017.

  Data publikacji:
 • Zapraszamy na Obchody Św. Marcina

  marcin-malnia.jpeg

  Data publikacji:
 • Gminne Dożynki – Malnia 2017

  Korowód_22.jpeg

  W tym roku zaszczytu gospodarza Gminnego Święta Plonów „Bądź dobry jak chleb” mogło dostąpić nasze Sołectwo. Uroczystości dożynkowe rozpoczęły się Mszą św., a poprzedziła ją procesja mieszkańców, która przeszła ulicami wioski do kościoła  wraz z koroną i darami. Starostami dożynkowymi byli Państwo Maria i Joachim Barton.

   

  Data publikacji:
 • Zakończenie wakacji

  IMG_5878.jpeg

  W niedzielne popołudnie 27 sierpnia 2017 roku na boisku w Malni zebrało się prawie 70 osób. Dzieci, które uczęszczają na świetlicę wraz z rodzicami i rodzeństwem wspólnie świętowały zakończenie wakacji.

  Data publikacji:
Pogoda
17 stycznia
środa
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,18 PLN
1 CHF = 3,54 PLN
1 USD = 3,42 PLN